Poradna odborníka

Dobrý den, mamince je 67 let, má už léta vysokou nadváhu a také dlouho ji bolí kolena. V současné době už opravdu špatně chodí. Myslíte, že by pro ni byly tyto nové injekce vhodné? Jde už o známou léčbu, o které ví i ortoped v okresní nemocnici? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Osteoartroza se dělí podle závažnosti do několika stupňů. V případě že Vaše maminka má artrozu do III. Stupně včetně, aplikace injekcí Synvisc One jsou vhodné a mohou ulevit pacientům od úporných bolestí kolen.  V případě zájmu o odborné vyšetření se obraťte na nás prostřednictvím www.sportklinik.cz nebo 604935240.

Dobrý den, můj 14ti letý syn, který je aktivním sportovcem /hokej/ je po výlečené zlomenině - cituji dg - epifyzeolýza med.kondylu tibie SH II bez většího posunu. V léčení je od 16.5.13, již trénuje dle možností- do bolesti. Chci se zeptat, zda by byla vhodná pro urychlení rehabilitace injekce s kys. hyaluronovou, o které jsem se dočetla na Vašich stránkách.

Dobrý den. V žádném případě kys. hyaluronovou ve Vašem případě nedoporučuji. V případě zájmu obraťtee se na nás prostřednictvím www.sportklinik.cz nebo 604935240.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat proč mě může bolet levé koleno. Mám teprve 14 let a bolimě to pod čéškou. Bolí to neustále, nejhorší je to ráno a večer. Včera mě to bolelo tak, že jsem se za něho držela a nechtělo to ustat. Už mě to bolí druhý den a když i došlápnu tak mě to víc bolí. Nevím co s tím mám dělat. Děkuji za vaše rady.

Vážená slečno, nechte se vyšetřit, je možné že se jedná o skokanské koleno, v případě, že sportujete. Navštivte nejbližšího ortopeda. V případě zájmu obraťtee se na nás prostřednictvím www.sportklinik.cz nebo 604935240.

Kdo Vám odpovídá

MUDr. Robert Frei; Ortoped

Centrum pohybové medicíny

Praha 4 - Chodov