Poradna odborníka

Dobrý den, jsou injekce SynviscOne vhodné i pro léčbu kyčelního kloubu? Děkuji, Milena

Dobrý den, injekce SynviscOne jsou vhodné pro léčbu osteoartrózy většiny kloubů včetně kyčelního kloubu Pro léčbu kyčelního kloubu se používá menší objem přípravku uzpůsobený pro velikost kloubu. . V případě zájmu o odborné vyšetření se prosím na nás obraťte prostřednictvím www.sportklinik.cz nebo 604935240.

Dobry den,je mi 25let a mam po plastice LCA v pravem koleni a ortoped mi rekl, ze mam zacinajici artrozu. Aktivne sportuji a rad bych predesel vetsimu poskozeni kolennich kloubu. Rad byc se zeptal, jestli by jste mi doporucili preventivni lecbu, nebo jestli mam cekat, popr. kam jit a kolik mam ocekavat, ze bude zakrok stat?

Dobrý den, osteortroza se nejčastěji objevuje s věkem nebo při traumatu způsobeném při sportu, což je i Váš případ. Ze zkušeností péče o vrcholové sportovce zastávám názor, že v případech podobných Vašemu by  aplikace kys. hyaluronové měla význam. Mnohým aktivním sportovcům zpomalila progresi onemocnění a ulevila od bolestí.  V případě zájmu se obraťte se na nás prostřednictvím www.sportklinik.cz nebo 604935240.

Dobrý den,zajímalo by mne,zda se gelové injekce hradí ze zdravotního pojištění a zda je možné je indikovat i při léčbě juvenilní revmatoidní artritidy u ženy ve věku 22let.děkuji předem za odpověď.

Ano. Kyselina hyaloronová, kterou obsahuje přípravek SynviscOne, je částečně hrazena z prostředků VZP.

« Předchozí Další »

Kdo Vám odpovídá

MUDr. Robert Frei; Ortoped

Centrum pohybové medicíny

Praha 4 - Chodov